Birden fazla üyelik oluşturabilir miyim?

 

brandpazar.com'da farklı e-posta adresleri ile birden fazla üyelik oluşturabilirsiniz. Aynı e-posta adresi ile sadece bir üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Önemli Not: Kupon kampanyası kapsamında birden fazla üyelik açıldığı tespit edilmesi halinde diğer hesaplarla yapılan alışverişlerde hak kazanılsa bile kupon yüklemesi yapılmayacak ve üyelikler brandpazar.com tarafından kapatılabilecektir.

Canlı destek ekibinize nasıl ulaşabilirim?

Hesabım sayfasından canlı destek butonuna basarak 7/24 yardım alabilirsiniz. Güvenlik İpuçları İnternetten güvenle alışveriş yapmak için bu ipuçlarına göz atabilirsiniz. - E-posta adresinizin şifresi ile brandpazar.com üyelik şifrenizin aynı olmamasına dikkat edin. - Şifrelerinizi ardışık sayı ve kolay tahmin edilebilecek şekilde belirlemeyin. Şifrenizi diğer kişilerle paylaşmayın. - Kişisel olmayan bir bilgisayardan brandpazar.com hesabınıza giriş yaptığınızda siteden çıkarken mutlaka Üye Çıkışı seçeneğini kullanın. - Kablosuz ağ bağlantısı kuruyorsanız modem ayarlarınızı üzerinden bağlantınız için bir şifre belirleyin. -brandpazar.com şifre, kart bilgisi gibi bilgileri e-posta yoluyla talep etmez. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde lütfen Canlı Destek veya Çağrı Merkezi aracılığıyla bize bilgi verin. - Anti-virüs, casus yazılım ve güvenlik duvarı gibi yazılımlar kullanarak güvenliğinizi en üst düzeye taşıyın.

 

Hesabım menüsünden nelere ulaşabilirim?

 

Hesabım menüsünden brandpazar.com ile ilgili işlemlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. - Siparişinizin durumunuzu kontrol edebilirsiniz. - Satın aldığınız ürün için kargo takibi yapabilirsiniz. - Alışveriş yaptığınız mağazaya puan verebilir, ürünle ilgili yorum yazabilirsiniz. - İptal, değişim, iade talep edebilir, talebinizin durumunu takip edebilirsiniz. - Kuponlarınızı ve kullanım koşullarını kontrol edebilirsiniz. - Şifre, Teslimat Adresi gibi üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. - Hem mağazalara hem de brandpazar.com'a sorduğunuz tüm soru ve cevaplara ulaşabilirsiniz. - Tüm sorularınız için Canlı Destek ekibimizden 7/24 yardım alabilirsiniz Yabancı uyruklu olanlar üye olabilir mi? Yabancı uyruklu kişiler, brandpazar.com'a üye olabilir. Ancak ürün gönderimi, sadece yurt içi ve KKTC'deki adreslere yapılır.

brandpazar.com'a nasıl üye olurum?

 

Brandpazar.com üyeliği ücretsizdir, üyelik formunu doldurarak siteye hemen kaydolabilirsiniz. Dilerseniz Facebook hesabınızla da siteye hızlıca giriş yapabilirsiniz. Üye olmak için ana sayfanın üst köşesinde bulunan Üye Ollinkini tıklayın. Üyelik formunu doldurun. (Kırmızı işaretle belirtilen alanların doldurulması zorunludur.) Aktif olarak kullandığınız ve hemen kontrol edebileceğiniz bir e-posta adresi girin. Formu doldurduktan sonra Üye Ol butonuna basın. Tebrikler,brandpazar.com üyelik işleminiz tamamlandı. Not: brandpazar.com' a üyeyseniz ikinci kez kaydolmanıza gerek yoktur. Şifremi Unuttum linkinden tekrar şifre talep edebilir, sonrasında sistemde kayıtlı olan bilgilerinizi değiştirerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

 

Üye olmadan da brandpazar.com'dan alışveriş yapabilir miyim?

 

Misafir kullanıcı olarak üye olmadan Brandpazar'dan alışveriş yapabilirsiniz. Siparişinizle ilgili bilgilerin size iletilmesi için bir e-posta adresi girmeniz istenir. Siparişinizi size gönderilen e-postalarla takip edebilirsiniz.

 

Üye olurken verdiğim kişisel bilgilere başkaları ulaşabilir mi?

 

Üyelik ve kişisel bilgileriniz, Kullanıcı Sözleşmesi'nde belirtilen durumlar haricinde ve onayınız olmadan diğer üyeler ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Üyelik Sözleşmesi'nde ve Gizlilik Politikası'nda haklarınızı daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

Üyelere sunulan avantajlar nelerdir?

 

brandpazar.com özel kampanyalardan, indirim avantajlarından ve kuponlarından sadece üyeler faydalanabilir.

Üyelik e-posta adresini değiştirebilir miyim ?

 

Üyelik e-posta adresi değiştirilemez. Kullanmak istediğiniz e-posta adresiyle yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.

 

Üyelik için yaş sınırı var mı?

 

18 yaşından büyük olan ve Üyelik Sözleşmesi'ni kabul eden herkes, Brandpazar.com'a üye olabilir. Üyelik ücretli midir? brandpazar.com üyeliği ücretsizdir. Üyelik formunu doldurarak kolay ve güvenli bir şekilde siteye kaydolabilirsiniz.

 

Şifrede karakter sınırlaması var mı?

 

Şifreniz 6 - 15 karakter arası uzunlukta olmalı, harf ve rakam içermelidi