LEGO Di. Pixar ToyStory4 Buzz&Woody'nin Karnaval Çılgınlığı 10770

LEGO Di. Pixar ToyStory4 Buzz&Woody'nin Karnaval Çılgınlığı 10770

LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1 76897

LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1 76897

Clementoni 104 Parça Alaaddin Puzzle - Erkek Çocuk CLE27283

Clementoni 104 Parça Alaaddin Puzzle - Erkek Çocuk CLE27283

LEGO Di. Pixar ToyStory4 Buzz&Woody'nin Karnaval Çılgınlığı 10770

Normal fiyat 405,00 ₺ Özel fiyat 349,00 ₺
Durumu: stokta mevcut
SKU
5702016367751

Çocuğunuzu Bunny, Woody ve Buzz ile birlikte Oyuncak Hikâyesi 4’e götürün!

 

Hazırlan, karnaval geldi! Ducky ve Bunny ile birlikte karnavaldaki oyunlara ve heyecan verici oyuncaklara göz atan Disney Pixar Woody, Buzz ve Bo Peep’e katıl. Buzz’ın lazer topuyla keskin nişancılık talimi yapmasına yardım et, sonra Woody ve Bo Peep ile birlikte Terrorantulus oyuncağına bin. Çarpışan arabalara da binmeyi unutma! Bir dondurma molası ver, sonra hepsine tekrar bin!

 

Disney Pixar Oyuncak Hikâyesi 10770 Buzz ve Woody’nin Karnaval Çılgınlığı LEGO 4 setinde çocuğunuzla bir karnavalın heyecanını ve coşkusunu paylaşın! Okul öncesi yaştaki ve daha küçük çocuklar için eğlenceli ve kolay olacak şekilde tasarlanan aksiyonla dolu bu oyun seti, büyük bir levhası ve lazer topu olan renkli bir karnaval atış oyunu, ayrıca ilk yapım deneyimini yaşayanlara kendi başlarına binalar, araçlar ve daha fazlasını yapmanın gururunu hissettiren özel bir Başlangıç Yapım Parçası taban plakası içerir. Bu eğlenceli okul öncesi oyuncak yapım seti ayrıca kolları ayarlanabilir dönen bir Terrorantulus oyuncağı, Başlangıç Yapım Parçası şasili 2 çarpışan araba, kasası olan bir dondurmacı, masa, banklar ve bir levha içerir. İçindeki basit yapım ve oyun kılavuzu, küçük karnaval ziyaretçinizin yapım adımlarının amacını anlamasına ve tanıdık bir Oyuncak Hikâyesi ortamında kolay LEGO yapım dünyasına mükemmel bir başlangıç için hayal gücünü ve öz güvenini geliştirmesine yardımcı olur. Woody, Buzz Lightyear ve Bo-Peep minifigürleri, ayrıca Ducky ve Bunny LEGO figürleri dahildir.

 

LEGO 4 setleri, küçük çocuklar için eğlenceli ve kolay olacak, LEGO yapım dünyasına kolay bir başlangıç için basit adımlarla öz güvenlerini arttıracak şekilde özel olarak üretilmiştir.
3 Oyuncak Hikâyesi karakteri minifigürü içerir: Woody, Buzz Lightyear ve Bo-Peep, ayrıca Ducky ve Bunny LEGO figürleri.
Bir karnaval atış oyunu, devrilebilen baskılı roketler, çalışan ayrı bir top, ayrıca bir Başlangıç Yapım Parçası taban plakası ve baskılı duvar plakasıyla çocuğunuzun eğlenceli bir Disney Pixar Oyuncak Hikâyesi dünyasında LEGO modellerini hemen yapıp oynamaya başlamasını sağlar. Ayrıca kasa, bir masa ve bankları olan bir dondurmacı bulunur.
Bu şirin set ayrıca dönen ve ayarlanabilir kolları olan bir Terrorantulus oyuncağı ile Başlangıç Yapım Parçası şasili 2 çarpışan araba içerir.
Aksesuarlara 6 mermı, sandık, 3 baskılı roket, büyük dondurma, 2 küçük dondurma, kupada dondurma, dondurma kaşığı, kova ve Bo-Peep'in çoban asası dahildir.
Çocuğunuzun heyecan verici Oyuncak Hikâyesi film sahnelerini canlandırmasına ya da kendi hikâyelerini yaratmasına yardım edin.
LEGO 4 , çocuğunuzu en sevdiği filmlerin, televizyon karakterlerinin ve sıradan kahramanların olduğu geniş bir evrenle tanıştırır.
Daha önce LEGO Juniors adını taşıyan LEGO 4 oyun setleri, yaratıcı yapım eğlencesi için bütün LEGO oyuncaklarıyla birleştirilebilir.
Bu Oyuncak Hikâyesi 4 yaratıcı oyun seti, okul öncesi yaştaki çocuklar ve küçük çocuklar için ideal bir hediyedir.

 

Karnaval Atış Oyunu:10 x 12 x 3 cm.

 

Çarpışan Arabalar: 9 x 3 x 3 cm. 

 

Dondurma Standı: 11 x 6 x 8 cm.

 

Terrorantulus Oyuncağı: 8 x 19 x 19 cm.

 

Parça Sayısı: 230

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:LEGO Di. Pixar ToyStory4 Buzz&Woody'nin Karnaval Çılgınlığı 10770