Barbie Seyahatte Yüzücü Barbie Oyun Seti GHK23

Barbie Seyahatte Yüzücü Barbie Oyun Seti GHK23

Barbie Muhteşem Bukleler GBK24

Barbie Muhteşem Bukleler GBK24

Barbie Gökkuşağı Renkli Saçlar Bebeği FXN96

Barbie Gökkuşağı Renkli Saçlar Bebeği FXN96

Barbie Seyahatte Yüzücü Barbie Oyun Seti GHK23

Normal fiyat 174,00 ₺ Özel fiyat 141,50 ₺
Durumu: stokta mevcut
SKU
887961795141

Barbie Rüya Evi Maceraları çizgi filminden ilham alınarak tasarlanmış Barbie bebekler ile spora dair eğlenceli hikayeler yarat.

 

Sportif çizgiler ve parlak vurgular taşıyan renkli bir mayo giyen bu Yüzücü Barbie Oyun Seti ile kızlar eğlenceye dalış yapacak!

 

 Suya girmeye hazır olduğunda ayaklarının hareket etmesi ve "yüzme" hareketini yapması için belindeki düğmeye bas.

 

Barbie bebeğin yavru köpeğini dalış tahtasına yerleştirerek ona takla attırabilir, köpeği suyla doldurup sıktığında su püskürtmesini sağlayarak eğlenceyi iki katına çıkarabilir, çok çeşitli hikayeler yaratabilirsin: Barbie bebeğe deniz gözlüklerini takıp dalış tahtası üstünde pratik yaptırabilir veya onu su topuyla oynatabilirsin.

 

Yüzücü Barbie Oyun Seti bebeği, suda eğlenceli saatlerin ardından altın madalyasını takıp şu şişesi, sandaletleri ve havlusuyla dinlenebilir.

 

Spor sever kızlar, Barbie'yi hareketli maceralara çıkarmaya ve birlikte sporla dolu hikayeler keşfetmeye bayılacak. Çünkü kızlar, Barbie ile oynarken istedikleri her şeyi hayal edebilir!

 

Tüm Barbie Rüya Evi Maceraları bebekleri ve oyuncaklarını koleksiyonuna ekleyerek en sevdiğin anları yeniden yaratabilir ve hayalinde kendi maceralarını canlandırabilirsin.

 

Kutu ölçüsü: 23,5 x 6,7 x 33,3 cm.

 

Yaşlar 3+

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Barbie Seyahatte Yüzücü Barbie Oyun Seti GHK23