Barbie Muhteşem Bukleler GBK24

Barbie Muhteşem Bukleler GBK24

Fisher Price Hipopotam Projektör CGN86

Fisher Price Hipopotam Projektör CGN86

Barbie Seyahatte Yüzücü Barbie Oyun Seti GHK23

Barbie Seyahatte Yüzücü Barbie Oyun Seti GHK23

Barbie Muhteşem Bukleler GBK24

Normal fiyat 160,00 ₺ Özel fiyat 142,00 ₺
Durumu: stokta mevcut
SKU
887961716597

Barbie Muhteşem Bukleler oyun setiyle Barbie'nin saçlarına muhteşem bukleler ekle!

 

Bukleler yaratmak ısısız araçlarla çok kolay. Barbie'nin uzun sarı saçlarını buklelerle süslemenin iki yolu var; saçı ısısız maşaya veya bigudilere sarmak. Tek yapman gereken bebeğin saçını araçlara sarmak, bekletmek ve salmak.

 

Saçı sıkı buklelerle, salaş dalgalarla veya düz kullan. Lastik saç tokaları, klips tokalar ve saç bandı gibi ek saç aksesuarları sayesinde saça yaratıcı stiller katarak eğlenceyi artırabilirsin. Yeni bir stil yaratmak için Barbie bebeğin saçını tarayıp baştan başla.

 

Yeni görünümler keşfetmek ve stilini yansıtmak için her istediğinde baştan başla. Tül omuzlu renkli elbisesi, kat kat eteği, eğlenceli ayakkabıları ve görünümünü tamamlayan altın bileziğiyle Barbie, her türlü maceraya atılmaya hazır. Genç stilistler yeni görünümler keşfetmeye bayılacak. Çünkü kızlar Barbie ile oynarken istedikleri her şeyi hayal edebilir!

 

Paket içerisine; giysili ve aksesuarlı Barbie Muhteşem Bukleler bebek ve maşa dahildir. Daha yaratıcı stillerle eğlenceyi katlamak için setin içindeki saç aksesuarlarını kullan. 3 lastik saç tokası, 2 klipsli saç tokası, 1 saç bandı ve 1 saç fırçası bulunur.

 

Barbie Muhteşem Bukleler bebeklerin saçını muhteşem buklelerle süsle! Yapması çok kolay. Barbie'nin uzun sarı saçlarına sıkı bukleler veya salaş dalgalarla stil katmak için ısısız araçları kullan. Küçük bir tutam saçı maşanın etrafına sar, beklet ve sal; veya bigudileri açıp saçı silindirin etrafına sar, bigudiyi kapatıp bekle ve aç!

 

Kutu Ölçüsü: 22,8 x 6 x 32,6 cm.

 

Yaşlar 5+

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Barbie Muhteşem Bukleler GBK24